Znajdź nas na Facebooku

Wymiana baterii


Jedną z najczęstszych przyczyn utraty energii w smartfonach iPhone jest uszkodzona bateria. Jeśli Twój iPhone ma problemy z krótkim czasem pracy lub samoczynnie się wyłącza, konieczna może być wymiana baterii. Nasz serwis przy wymianie stosuje tylko i wyłącznie oryginalne podzespoły dostarczane przez firmę Apple, co gwarantuje prawidłowe i bezpieczne działanie po wymianie baterii.

Wymiana wyświetlacza / matrycy


Nasz serwis oferuje szybką i skuteczną wymianę wyświetlaczy w telefonach firmy Apple. Jedną z przyczyn uszkodzenia matrycy jest upadek smartfona na twardą powierzchnię. Objawem nieprawidłowego funkcjonowania wyświetlacza są najczęściej występujące na ekranie paski oraz brak reakcji na dotyk.

Wymiana płyty głównej


Płyta główna to serce każdego telefonu. Podczas wymiany nasi specjaliści używają tylko i wyłącznie oryginalnych zamienników. Każda naprawa przeprowadzana jest z dużą starannością. W zależności od uszkodzenia płyty dokonujemy jej wstępnych oględzin, określamy możliwość jej naprawy bądź konieczność wymiany na nową.

Wymiana szybki


Szybka jest jednym z najbardziej delikatnych elementów smartfonów. Jest narażona na wiele czynników podczas użytkowania. Najczęstszym powodem jej uszkodzenia jest upadek telefonu z wysokości. Nasz serwis szybko i fachowo wymieni szybkę w twoim iPhonie.

Naprawa po zalaniu


Kontakt telefonu z wodą może mieć nieodwracalne skutki wpływające na właściwe funkcjonowanie urządzenia. W przypadku kontaktu telefonu z wodą, ważnym krokiem jest odcięcie zasilania. Po zalaniu sugerujemy jak najszybciej oddać telefon do serwisu, gdzie nasi pracownicy będą mogli rozpocząć proces osuszania telefonu oraz usuwania pozostałości po wodzie.

Naprawa problemu z ładowaniem


Używanie nieoryginalnych źródeł zasilania lub ich niepoprawne działanie mogą doprowadzić do uszkodzenia gniazda ładowania i spowodować problemy takie jak brak ładowania.

Wymiana przycisków


Czasem zdarza się, że główny przycisk home lub przyciski funkcyjne przestają funkcjonować. Spowodowane jest to najczęściej uszkodzeniem taśmy łączącej przycisk z płytą główną lub fizycznym uszkodzeniem samego przycisku. Objawem tego typu usterki jest brak reakcji na wciśnięcie określonych przycisków. My Services Apple zlokalizuje i skutecznie usunie problem nie działających przycisków.

Naprawa głośnika, mikrofonu


Głośnik i mikrofon to niezbędne urządzenia służące do komfortowego użytkowania telefonu. Bez tych sprawnych podzespołów rozmowa telefoniczna nie jest możliwa. Nasz serwis oferuje wymianę każdego rodzaju głośników w iPhone, montowanych zarówno na dole jak i górze smartfona oraz wymianę mikrofonu.

Naprawa aparatu


Podczas napraw bądź wymiany aparatu przedniego i tylnego nasi specjaliści precyzyjnie zdemontują uszkodzony element, sprawdzą go pod kontem uszkodzeń, naprawią, jeśli będzie to możliwe lub wymienią na nowy.

Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie oraz konserwacja


Kolejnym problemem występującym w iPhone są błędy wynikające z nie poprawności działania oprogramowania. Najczęściej objawiają się one ciągłym restartowaniem się telefonu, telefon zawiesza się na logo apple, brak uruchomienia, problemy z poprawnym funkcjonowaniem karty sieciowej. Serwis My Apple skutecznie pozbędzie się każdego rodzaju usterki wynikającej z błędów programowych.

Jeśli mają Państwo inny problem ze swoim telefonem iPhone, zapraszamy do kontaktu.