Znajdź nas na Facebooku

Wymiana pękniętej szybki


Twój iPad ma uszkodzoną lub pękniętą szybkę? Doskonale trafiłeś z My Services Apple Twój problem szybko i skutecznie zostanie usunięty. Zajmujemy się profesjonalną wymianą szybek w każdym modelu iPada. Sprawdź nas!

Naprawa po zalaniu


Twój iPad miał kontakt z wodą? Nie działa? Nie uruchamia się? Jak najszybciej oddaj go w ręce specjalistów. Im szybciej to zrobisz tym większa szansa na uratowanie urządzenia.

Naprawa problemu z ładowaniem


Napotkałeś problem z brakiem ładowania? Problemem może być uszkodzona ładowarka, kabel lub gniazdo zasilania. Nasz serwis szybko zdiagnozuje i usunie usterkę.

Wymiana baterii


Twój iPad działa bardzo krótko lub wyłącza się? Problemem może być uszkodzona bateria. Jedną z przyczyn uszkodzeń jest nieumiejętne ładowanie lub wiek baterii. Zgłoś się do specjalistów i zleć usługę wymiany baterii w Twoim iPadzie.

Naprawa oprogramowania


Masz problem z prawidłowym funkcjonowaniem tabletu? iPad często się restartuje lub wyświetla komunikaty o nieprawidłowym zamknięciu aplikacji? Problemem mogą być błędy oprogramowania. Powierz zadanie aktualizacji softu profesjonalistą. Sprawdź jak szybko i skutecznie usuniemy Twój problem.

Wymiana przycisków


Nie działa przycisk Home lub któryś z przycisków funkcyjnych? Doskonale trafiłeś! Specjaliści naszego serwisu zdiagnozują i usuną problem. Przy wymianach stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne podzespoły firmy Apple.

Wymiana lub naprawa głośnika i mikrofonu


Zdarzyło Ci się, że podczas prowadzenia rozmowy nie słyszałeś rozmówcy lub on nie słyszał ciebie? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ głośnik lub mikrofon w Twoim tablecie. Oddaj go w nasze ręce, a my wymienimy uszkodzone podzespoły.</p>

Naprawa aparatu


Nie możesz zrobić zdjęcia lub nagrać filmu? Zdjęcia i filmy mają bardzo złą jakość? Problemem jest uszkodzony aparat. Dokonamy fachowej wymiany uszkodzonego komponentu i sprawimy, że dalej będziesz się mógł cieszyć pełnym korzystaniem z urządzenia.

Jeśli mają Państwo inny problem ze swoim tabletem iPad, zapraszamy do kontaktu.