Znajdź nas na Facebooku

Wymiana matrycy


Zauważyłeś problem z wyświetlaniem obrazu na Twoim MacBooku lub jego całkowity brak? Problemem może być uszkodzona matryca. Zleć usługę jej wymiany profesjonalnemu serwisowi pogwarancyjnemu My Services Apple i sprawdź naszą skuteczność.

Modernizacja komputera


Twój MacBook wyraźnie zwolnił? Niektóre programy lub gry wolno się uruchamiają lub przycinają? Pomóc może modernizacja dysku twardego i rozbudowa pamięci operacyjnej. Dyski SSD cechują się o wiele większą przepustowością danych. Z kolei większa liczba pamięci RAM znacznie zwiększy płynność działania systemu i aplikacji.

Naprawa układu graficznego


Karta graficzna się przegrzewa? Na ekranie pojawiają się paski? Komputer się restartuje lub nie uruchamia? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ układ graficzny w Twoim MacBooku. Jego wymiana nie należy do zadań prostych, dlatego warto to zadanie zlecić profesjonalistom.

Naprawa systemu operacyjnego


Zauważyłeś znacznie wolniejszą pracę swojego MacBooka? Na ekranie pojawiają się komunikaty o błędach w poprawności działania systemu operacyjnego? Uszkodzeniu uległ system operacyjny. Nasz serwis zdiagnozuje, dokona naprawy bądź wykona nową instalację systemu operacyjnego.

Naprawa po zalaniu


Twój MacBook miał kontakt z wodą? Zalałeś go sokiem lub inną cieczą? Natychmiast wyjmij baterię i odetnij źródło prądu. Kontakt z wodą może mieć nieodwracalne skutki dla poprawnego funkcjonowania sprzętu. Oddaj go w ręce specjalistów, którzy doprowadzą urządzenie do stanu przed zalaniem.

Jeśli mają Państwo inny problem ze swoim laptopem Macbook, zapraszamy do kontaktu.