Znajdź nas na Facebooku

Wymiana matrycy


Uszkodzenia matrycy w komputerach najczęściej pojawiają się w wyniku upadku z wysokości lub uderzenia. Zdarzają się także przypadki elektronicznego uszkodzenia takie jak zwiększająca się liczba martwych pikseli. W takim wypadku należy dokonać wymiany.

Modernizacja komputera


Wraz z upływem lat nasze komputery się starzeją, a wychodzi wiele programów i gier komputerowych wymagających większych osiągów. Dlatego konieczna jest rozbudowa komputerów. Wymiana dysku twardego z HDD na SSD znacznie przyspieszy pracę komputera. Warto także pomyśleć o rozbudowie pamięci RAM, która umożliwi płynniejsze działanie bardziej wymagających aplikacji.

Naprawa układu graficznego


Jednym z najczęstszych objawów uszkodzonej karty graficznej jest brak obrazu lub pojawiające się pasy na ekranie. Skutkiem takiego rodzaju uszkodzeń jest nadmierne obciążanie komputera.

Naprawa po zalaniu


Kontakt urządzenia z wodą może mieć nieodwracalne skutki w poprawnym funkcjonowaniu komputera. Dlatego zalecamy jak najszybsze oddanie sprzętu profesjonalistą.

Instalacja lub aktualizacja systemu


Instalacja oprogramowania lub jego aktualizacja do nowszej wersji może znacząco wpłynąć na poprawę i stabilną pracę komputera.

Jeśli mają Państwo inny problem ze swoim komputerem iMac, zapraszamy do kontaktu.